Вимоги вступу до ФРЄ:

  1. Вам необхідно подати заявку , або звернутись на території Європейського Союзу в наше представництво.
  2. Назначається час співбесіди з  роботодавцем, після проходження співбесіди і надання усіх необхідних документів Вашої компанії, Федерація Роботодавців Європи, перевіряє на відповідність умов праці роботодавця, відповідно до вимог стандартів  ISO 9000. Суть перевірки полягає не тільки на відповідність умов праці, а й на готовність керівного складу до прийняття працівників з інших країн. Саме останнє гарантує найбільш ефективну взаємодію трудових відносин.
  3. Після проходження перевірки та включення до складу ФРЄ нового роботодавця, наші представники готують відповідні звернення до органів місцевої влади для надання дозволів на працевлаштування іноземних громадян на території ЄС.
  4. Після отримання всіх дозвільних документів в країні ЄС для роботодавця, представництво ФРЄ в Україні проводить співбесіди з потенційними працівниками по заявленим Вами вакансіям.
  5. По затвердженню необхідної кількості працівників, представник ФРЄ готує для них або допомагає в підготовці пакету необхідних документів державних установ України та консульствах країн резидентства роботодавця.
  6. Організовуємо транзит працівника до місця роботи, гарантуємо вчасне прибуття та сумлінне виконання роботи працівником.
  7. Весь період роботи працівника виконуємо ситуативний аудит робочих місць та юридичний супровід працівників до повного завершення трудових відносин сторін.

Безкоштовна консультація

Телефонуйте, ми завжди раді вашому дзвінку