Хто ми:

Федерація Роботодавців Європи (ФРЄ) – офіційні представники роботодавців Європейського Союзу.

Наша мета:

Забезпечення роботодавців Європейського Союзу надійними, відповідальними працівниками з України.

Забезпечення українських працівників найкращими умовами праці за найвигіднішою винагородою без будь-яких ризиків.

Кодекс роботи:

Ми працюємо згідно ліцензії МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ та відповідно до вимог стандартів ISO 9000. Ми надаємо потенційним працівникам офіційні безкоштовні вакансії, допомагаємо з усіма питаннями по оформленню документів та отриманню віз, адже ці документи надають вам право на легальне перебування та працевлаштування в країні. Обов’язково всі відносини між працівником та роботодавцем закріплюються юридичним договором про трудові відносини на території Європейського Союзу, тому працівники мають гарантії про надійність роботодавця, а роботодавець несе фінансові та юридичні обов’язки перед працівником за даним договором.

Стандарти роботи:

  1. На території Європейського Союзу в наше представництво звертається роботодавець з заявкою.
  2. Наші представники перевіряють на відповідність умов праці роботодавця відповідно до вимог стандартів ISO 9000. Суть перевірки полягає не тільки на відповідність умов праці, а й на готовність керівного складу до прийняття працівників з інших країн. Саме останнє гарантує найбільш ефективну взаємодію трудових відносин.
  3. Після проходження перевірки та включення до складу ФРЄ нового роботодавця, наші представники готують відповідні звернення до органів місцевої влади для надання дозволів на працевлаштування іноземних громадян на території ЄС.
  4. Після отримання всіх дозвільних документів в країні ЄС для роботодавця, представництво ФРЄ в Україні проводить співбесіди з потенційними працівниками.
  5. По затвердженню необхідної кількості працівників, представник ФРЄ готує для них або допомагає в підготовці пакету необхідних документів державних установ України та консульствах країн резидентства роботодавця.
  6. Організовуємо транзит працівника до місця роботи.
  7. Весь період роботи працівника виконуємо ситуативний аудит робочих місць та юридичний супровід працівників до повного завершення трудових відносин сторін.

Чому це надзвичайно важливо для працівників:

Якщо ви влаштовуєтеся на роботу в країни ЄС нелегально, без будь-яких договорів, офіційних ліцензій Міністерства Соціальної Політики Ураїни, ви наражаєте себе на шахрайські дії, як від своїх співгромадян, так і від роботодавців ЄС. Окрім бути ошуканим, недотримання вимог ЄС та країни перебування –  може призвести до примусової депортації, штрафу чи взагалі, заборону на в’їзд до території ЄС.

Чому це надзвичайно важливо для роботодавців:

Країни ЄС дуже зацікавлені в працівниках з України, тому що швидке зростання Європейського бізнесу зумовило дефіцит робітників, саме тому офіційні роботодавці хочуть бути впевнені в тому, що їх працівники вчасно приїдуть на місце роботи, будуть сумлінно працювати та відповідально виконувати свої обов’язки протягом трудового договору, адже від цього залежить безперервна робота підприємства, ефективність та якість виробництва.

Безкоштовна консультація

Телефонуйте, ми завжди раді вашому дзвінку