З чого розпочати пошук роботи в країнах ЄС - це перше питання яке виникає, коли майбутній працівник замислюється над роботою в країнах ЄС. Для Вашої зручності, ми розробили поетапний перелік необхідних дій, для того, щоб Ви отримали найкращу роботу за найвигіднішими умовами.
Перше, з чого потрібно розпочати - Вам необхідно заповнити анкету на нашому сайті або зателефонувати за зручним для Вас номером телефону, який вказаний в контактах.

За Вами закріплюється один з кураторів Федерації Роботодавців Європи, який допоможе Вам підібрати найкращу вакансію та супроводжуватиме Вас на всіх етапах працевлаштування, онлайн підтримка 24/7 в період праці, до самого повернення на Батьківщину. Куратор Вам надасть інформацію по кожній вакансії та більш детально розповість що може запропонувати нам будь-яка европейська країна.

Куратор допомагає Вам пройти співбесіду на вибрану вами вакансію і після затвердження Вас, як кандидата на дану посаду - видає Вам офіційне запрошення на роботу від роботодавця.

Ми допомагаємо Вам з отриманням дозвільних документів (у кожного роботодавця є свої вимоги щодо переліку дозвільних документів в залежності від обраної Вами вакансії, але можете бути впевнені - куратори Федерації Роботодавців Европи дуже швидко допоможуть організувати пакет усіх документів, адже Ви вже пройшли співбесіду, де роботодавець Вас затвердив на обрану вами  вакансію і розраховує на те, що Ви в найкоротші сроки зможете приступити до виконання роботи.

Ми допомагаємо Вам з оформленням страхового полісу (обов'язковим є тільки медичне страхування), решта видів страховок - оформляються за Вашим бажанням.

Ми допоможемо Вам відкрити візу, а якщо у Вас є біометричний паспорт - Ви маєте змогу поїхати на роботу по безвізу в країни ЄС, але обов'язково з усіма офіційними дозвільними документами на роботу, в числі яких запрошення на роботу, адже пам'ятайте, що біометричний паспорт не дає Вам право працювати в країнах ЄС і в разі чого - Вас не пустять до країни або депортують з великим штрафом, з подальшою неможливістю в'їзду до будь-якої країни ЄС.

Привеземо Вас на місце роботи, пасажирські перевезення комфортабельними мікроавтобусами Mercedes Vito.

Безкоштовна консультація

Телефонуйте, ми завжди раді вашому дзвінку