Візи

Дуже багато людей в наш час хочуть влаштуватися працювати в країнах Європи. І це зовсім не дивно, адже саме в таких країнах є можливість отримувати дуже хорошу і високу заробітну плату. Зараз діє безвізовий режим для громадян України. Але якщо ви плануєте відправитися на роботу в країни ЄС і працювати там більше ніж дозволено по безвізовому режиму (обов'язково з усіма дозвільними документами на роботу, адже пам'ятайте - біометричний паспорт не дає Вам право на працю в країнах ЄС), в такому випадку Вам необхідно в обов’язковому порядку оформити робочу візу. Для того щоб влаштуватися на роботу, вам обов’язково потрібно оформити спеціальну робочу візу на тривалий термін. Адже в тому випадку, якщо у вас є біометричний паспорт і усі дозвільні документи на роботу від роботодавця, Ви маєте право працювати в країні Європи близько 90 днів, не більше. 

 

Документи, необхідні для отримання візи:

 

 • Заявка-анкета, що містить Ваші особисті дані
 • Паспорт, дійсний упродовж щонайменше трьох місяців після передбачуваної дати виїзду з ЄС
 • Біометрична ідентифікація, тобто актуальне фото
 • Супровідні документи
 • Медичне страхування подорожі – покриття витрат на медичне обслуговування щонайменше на 30 000 евро
 • Запрошення на роботу від роботодавця
 • Квитанція про сплату консульського збору

Що таке «Супровідні документи»?

 

Супровідні (додаткові) документи повинні підтверджувати заявлену мету візиту.
Куратор з ФРЄ, який за Вами закріплюється, допомагає і контролює збір усіх необхідних супровідних документів, по кожній країні і для кожної вакансії – цей список відрізняється. Але, як правило, Вас можуть попросити представити якісь із цих документів:

 • Документи, що підтверджують мету поїздки, наприклад: підтвердження місця проживання в період роботи в країні ЄС (проживання Вам може надаватися від роботодавця, що запрошує на роботу).
 • Документи, які підтверджують, що у Вас достатньо коштів на покриття витрат під час подорожі і перебування в ЄС: докази фінансового стану (наприклад, виписка з банківського рахунку, кредитної картки), доказ попередньо оплаченого місця нічлігу або бронювання, декларація сторони, що запрошує, про покриття витрат, пов’язаних з Вашим проживанням, і т.д.
 • Документи, які підтверджують Ваш намір повернутися з ЄС: зворотній квиток, доказ фінансового стану, довідка з місця роботи, свідоцтво про право власності на нерухомість, доказ інтеграції в країні проживання, у тому числі довідка про сімейний стан, професійну позицію і т.д.
 • Документи, що відображають Вашу сімейну ситуацію: довідка про сімейний стан.

Ви можете не хвилюватися, адже куратор з ФРЄ, який за Вами закріплюється після подання Вами заявки на роботу в країні ЄС, надасть Вам детальну інформацію і кваліфікований супровід в отриманні необхідної робочої візи для легального працевлаштування.
 

Безкоштовна консультація

Телефонуйте, ми завжди раді вашому дзвінку