Запрошення від роботодавця

Пам’ятайте, що біометричний паспорт не дає права на роботу в країнах ЄС.

Для роботи в країнах ЄС - Вам, після затвердження Вас як працівника, потрібно отримати запрошення на роботу від роботодавця - це  заява роботодавця про намір доручити працю іноземцю.
Працівнику для отримання запрошення потрібно надати куратору ФРЄ, який за Вами закріплюється і допомагає Вам у працевлаштуванні, наступні документи:

  • ксерокопія 1-ї сторінки закордонного паспорта;
  • ксерокопії 1-2 сторінки українського паспорта та прописки.

Роботодавець, має звернутись до місцевого бюро праці та зареєструвати заяву про бажання працевлаштувати українця.

Для цього роботодавець в заяві вказує наступну інформацію:

  • прізвище, ім’я, рік народження, серія та номер дійсного закордонного паспорта заявника;
  • дата початку роботи;
  • вид та тривалість роботи;
  • Розмір заробітної плати «брутто» (зверніть увагу, що якщо у ваші плани входить отримання ПМЖ в майбутньому, то зарплата не повинна бути менше рівня мінімальної);
  • повна назва організації та контактні дані роботодавця, місце роботи.

Після цього роботодавець протягом 2-ох тижнів отримує запрошення з бюро праці. В певних випадках, при потребі додаткової перевірки цей строк може бути продовжений. Отримавши запрошення з бюро праці, роботодавець надсилає його в українське представництво Федерації Роботодавців Європи і куратор, який закріплений за майбутнім працівником проводить повну перевірку запрошення і після цього, видає оригінал на руки працівнику.
Що саме в запрошенні перевіряють куратори Федерації Роботодавців Європи:

  • Контактний телефон роботодавця в запрошенні повинен бути справжнім. Якщо при спробі зателефонувати, за вказаним номером, не відповідають або для співробітників фірми є новиною, що ви прямуєте до них на роботу – це фіктивний документ;
  • Повторно перевіряємо роботодавця в базі REGON або KRS (адже компанія вже могла закритися і працівник не буде юридично захищений).

  • перевіряємо роботодавця в державному судовому реєстрі (для того, щоб уберегти наших співвітчизників від фінансових шахрайських дій).

  • Перевіряємо роботодавця в базі REGON або KRS.

Запрошення на роботу також дуже важливе, тому що, при перетині кордону, прикордонні служби ретельно перевіряють намір працевлаштування. 

Федерація Роботодавців Європи завжди піклується про майбутніх працівників, за їх безпеку на виповнення роботодавцем усіх пунктів прописаних у трудовому договорі з працівником. 

В тому разі, якщо працівник, в період роботи, гарно себе проявив, старанно виконував свою роботу і має намір продовжити далі працювати в цій компанії - має можливість отримати посвідку на проживання.

Безкоштовна консультація

Телефонуйте, ми завжди раді вашому дзвінку