Протягом останніх років спостерігається стрімкий економічний зріст в країнах ЄС, що призводить все більшу потребу ринку праці як в робочих руках, так і в таких областях, як наука, IT-технології, будівництво та інші, тому кількість виїжджаючих українців на роботу в країни ЄС зросла. Тим самим зросла проблематика, як роботодавців країн ЄС, так і українців, які виїжджають працювати за кордон:

- проблема роботодавців країн ЄС полягає в тому, що Ви ставите дедлайни, плануєте певні дати виконання роботи (готовність будинку, запуск проекту і т.д.) або підвищення якості рівня обслуговування в своїх сферах (готельний бізнес, торгові марки і т.д. ) - але зазнаєте невдачі через те, що до Вас на роботу приїжджають некваліфіковані працівники або ж взагалі, люди, які не мають уявлення про свою майбутню роботу. А для того, щоб Ви знайшли потрібного працівника, який відповідає вимогам роботи Ви витрачаєте занадто багато часу, тим самим сповільнюючи процес розвитку Вашої компанії;

- також існує проблема для українців, вона полягає в тому, що 50% існуючих роботодавців в країнах ЄС не виконують «обіцянок» (не підписують трудові договори, не забезпечують медичне страхування, не виплачують обумовлену заробітну плату, кількість годин роботи набагато більше, ніж розраховував робочий, не забезпечують необхідним для виконання роботи і т.д.), тим самим обманюючи українців і наражая на ризик життя і здоров'я, адже позбавляють соціального захисту і безкоштовного медичного обслуговування.

Федерація Роботодавців Європи (ФРЄ) - офіційні представники роботодавців Європейського Союзу, хочемо Вас запевнити, що в Україні – дуже багато відповідальних працівників, спеціалістів, які прагнуть співпрацювати з чесним, надійним роботодавцем! Адже, швидке зростання Європейського бізнесу зумовило неймовірний дефіцит робітників, саме тому співпрацюючи з ФРЄ – Ви можете бути впевнені в тому, що Ваші майбутні працівники вчасно приїдуть на місце роботи, будуть підготовлені до роботи, будуть сумлінно працювати та відповідально виконувати свої обов’язки протягом трудового договору, адже від цього залежить безперервна робота Вашого підприємства, ефективність та якість виробництва. 

Мета Федерації Роботодавців Європи:

- забезпечення роботодавців Європейського Союзу надійними, відповідальними працівниками з України;

- забезпечення українських працівників найкращими умовами праці за найвигіднішою винагородою без будь-яких ризиків.

Якщо Ваша компанія відповідає всім вимогам праці, відповідно стандартів ISO 9000, має всі уставні документи на прийняття працівників з інших країн та планує вступити до ФРЄ – вона повинна відповідати певним вимогам вступу до ФРЄ. Будь ласка, детально ознайомтеся з вимогам вступу до ФРЄ.

Також, задля забезпечення безпеки наших співгромадян, після вступу до Федерації Роботодавців Європи - ми залишаємо за собою право на перевірки Вашої компанії, щодо виконання трудових відносин з працівниками з України. У разі невиконання трудових відносин або взагалі шахрайських дій – Вашу компанію буде автоматично виключено з ФРЄ з подальшою неможливістю брати на роботу українців, крім цього роботодавцю загрожує грошовий штраф та юридична відповідальність.

Безкоштовна консультація

Телефонуйте, ми завжди раді вашому дзвінку